«رتبه آنلاین» اولین و تنها رسانه تخصصی و مجوز دار رتبه‌بندی ایران است. این رسانه تخصصی با توجه به نیاز و کمبودهای حوزه رتبه بندی و تحلیل داده های آماری در ایران شکل گرفته و با قوانین و موازین جمهوری‌اسلامی ایران مشغول به فعالیت است.

«رتبه آنلاین» پس از انتشار موفق و ۴ساله فصلنامه رتبه، به عنوان اولین و تنها پایگاه اطلاع رسانی تخصصی در حوزه رتبه بندی در ایران به ثبت رسید( شماره ۷۹۷۲۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی).
فعالیت رسمی این پایگاه تخصصی از آبان ۹۶ و همزمان با نمایشگاه مطبوعات آغاز شد.

«رتبه آنلاین» به عنوان رسانه فعالان بخش خصوصی، با رویکرد تحلیل و دانش محور فعالیت دارد و در بخش‌بندی‌های متنوع، همه روزه با ارائه گزارش و تحلیل‌های تولیدی  فعال است.

انتشار محتواهای تخصصی در حوزه تحلیل داده‌ها و تجمیع آمارهای موجود در ایران یکی از رسالت‌های تیم تخصصی این رسانه است. توجه اصلی «رتبه آنلاین» به مفاهیمی چون رتبه‌بندی، رده‌بندی، رقابت پذیری و مقوله هایی مانند کیفیت و بهره وری است که در کمتر  رسانه‌ ایرانی به صورت تجمیعی و دنباله دار، مورد توجه است.

این رسانه، تولید محتوای تخصصی برای دیگر رسانه‌ها و فعالان بخش خصوصی را دنبال می‌کند تا نمایی درست از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی در ایران پدید آید.

مجوز رسمی رتبه‌آنلاین از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

 «رتبه آنلاین»

صاحب امتیاز: گروه پارسیان هوشمند یگانه
مدیر مسئول: فرشید شکرخدایی
سردبیر: حمیدرضا طهماسبی پور

مشاور ارشد تحریریه: حسن فروزان‌فرد
دبیر تحریریه: سیاوش رضایی
دبیراجرایی: امیرحیدری

دپارتمان‌های «رتبه آنلاین»

صنعت: احمد کریمی
بین‌الملل:مونا مشهدی رجبی
خبر:مریم حمدوی
ریسک: امین جنتی‌فرد
بهینه‌کاوی: امین کرمی
بهره‌وری: عباس صادقی
انرژی: سبیکه مختارشاهی
رقابت‌پذیری: احسان جنتی فرد
نوآوری و تکنولوژی: مصطفی بغدادی

*برای ارتباط با تحریریه «رتبه آنلاین» می توانید گزارش‌های آماری موجود را برای تحلیل به ما بسپارید و یا داده‌های موجود خود را در این رسانه منتشر کنید.

«رتبه آنلاین» همواره از نویسندگان و اهالی دانش برای درج دیدگاه ها در این رسانه استقبال می‌کند. راه‌های تماس +